Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Apie

Pastaruoju metu Lietuvoje vis daugiau žmonių pradėjo grimzti į skolų liūną. Veikiausiai daugeliui teko girdėti istorijų, kai daug skolų turintys žmonės dėl to negali ne tik ramiai gyventi, bet pradeda nebemiegoti naktimis, galiausiai net suserga depresija.

Mes siekiame padėti žmonėms išbristi iš sudėtingų finansinių duobių ir vėl atsistoti ant kojų. Dažnai tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Paprasčiausiai reikia priimti tinkamą sprendimą. Manome, jog paskolos refinansavimas – puiki išeitis.

Paskolos refinansavimas - tai galimybė palankesnėmis sąlygomis padengti turimus įsiskolinimus, sujungti keletą turimų įsiskolinimų į vieną.

Dažnai pasitaiko, kad žmonės norėdami padengti skolas ima naujas paskolas ir taip įsitraukia į liūną, kai išauga tiek skolininkų skaičius, tiek ir palūkanų dydis. Tokiu būdu nedidelė, kelių šimtų eurų paskola, greitai gali tapti kelių tūkstančių eurų skola. Tampa sunku ne tik laiku sumokėti įmokas, bet ir padengti visus turimus įsiskolinimus. Prie to prisideda ir nemalonūs kreditorių skambučiai su perspėjimais apie tai, jog palūkanos gali dar išaugti, delspinigiai, galimos baudos verčia žmogų atsidurti labai gilioje duobėje tiek finansiškai, tiek psichologiškai.

Norint viso to išvengti yra siūlomas paskolos refinansavimas, mokėti tik vienam kreditoriui, sumažinti palūkanas bei tinkamai išdėlioti įmokų mokėjimo terminus. Refinansuojant stengiamasi pasiūlyti kur kas palankesnes sąlygas, padėti subalansuoti įsiskolinimų srautus, sumažinti mokamas palūkanas bei tinkamai sureguliuoti paskolų/os grąžinimo terminus. 

Kyla klausimas kaip tai veikia? Įsivaizduokite, jog turite įsiskolinimų trims skirtingoms bendrovėms. Mes grąžiname Jūsų turimas skolas – refinansuojame įsiskolinimus, tačiau sumą, kurią buvote skolingi, turite grąžinti mums.  

Kodėl verta refinansuoti? Refinansavus paskolą bus sudarytas planas po kiek kas mėnesį turėsite mokėti su palyginus nedidelėmis palūkanomis. Refinansuotos paskolos palūkanos gali siekti nuo 6 iki 25 proc. Planas bus sudaromas taip, jog Jums nebereikėtų skolintis vien tam, kad grąžintumėte jau turimą įsiskolinimą. Kitaip tariant turima paskola atitiks Jūsų galimybes ir galėsite laiku mokėti įmokas.

Norėdami refinansuoti paskolą turite įvertinti visus savo turimus įsiskolinimus ir sudėti juos į vieną bendrą sumą. Tuomet užpildykite mūsų paraiškos formą, ten nurodysite pagrindinius savo duomenis ir sumą, kurią norėtumėte refinansuoti. Kai pateiksite paraišką, mūsų darbuotojai operatyviai su Jumis susisieks ir pateiks optimaliausią paskolos refinansavimo sprendimą.

Kreipkitės jau dabar - pildykite paraiškos formą ir gaukite pasiūlymą, kaip galima refinansuoti Jūsų turimus įsiskolinimus.


Apsisprendėte refinansuoti įsiskolinimus? Užpildykite FORMĄ.