Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Šansas palaipsniui išbristi iš skolų liūno - refinansavimas

2014-02-05
Šansas palaipsniui išbristi iš skolų liūno - refinansavimas

Turite įsiskolinimų ir nežinote kaip išbristi iš skolų liūno? Nepraraskite vilties, kadangi visuomet galima atrasti išeitį. Viena jų – paskolos refinansavimas.

Žinoma, refinansavus paskolą Jūsų įsiskolinimas neišnyks, tačiau bent jau būsite apsidraudę, jog skolos nebeaugs, o reguliariai mažės kiekvieną mėnesį. Refinanavę paskolą, Jūs mokėsite įmokas kur kas geresnėmis sąlygomis ir gerokai mažesnėmis palūkanomis.

Itin svarbu tai, jog refinansavus paskolą, Jums bus nustatomas pastovus mokėjimo grafikas, balansuojamos mėnesinės išlaidos. Taigi, Jūs tiksliai žinosite kada išsilaisvinsite iš skolų naštos.

Pateikiame refinansavimu laiku pasinaudojusio Andriaus (vardas pakeistas) komentarą: „Turėjau įsiskolinimų keliose įstaigose, jaučiausi itin blogai. Tiesa sakant, negalėdavau miegoti naktimis, kadangi mintys sukosi apie tai, kaip kuo greičiau grąžinti skolas... Iš nevilties, vienus įsiskolinimus pradėjau dengti kitais ir mano skolos pasiekė keturženklę sumą. Laimei giminės mane supažindino su paskolos refinansavimo galimybe. Nors iš pradžių į tai žiūrėjau kiek nepatikliai, tačiau ryžausi priimti šį sprendimą. Galiu pasakyti, jog refinansavęs paskolas po truputį grįžtu į normalų gyvenimą. Nors vis dar turiu paskolą, tačiau laiku moku įmokas ir žinau, jog jau netrukus nebeturėsiu finansinių įsipareigojimų“.

Taigi, jei nežinote kaip grąžinti skolas, gerai pagalvokite, galbūt verta jas refinansuoti?