Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Kaip gauti refinansavimą?

Norite gauti paskolos/ų refinansavimą?

Norėdami gauti paskolos/ų refinansavimą visų pirma įvertinkite visas turimas paskolas ar paskolą ir paskaičiuokite bendrą sumą. Žinokite, kad paskolų refinansavimas nerekomenduotinas asmensims, turintiems blogą kredito istoriją ar tiems, kurie visiškai nemoka ir turimų skolų. 
 

Norint gauti refinansavimą turite užpildyti paraiškos formą, nurodant pagrindinius savo duomenis bei turimų įsiskolinimų sumą. Pateikus paraišką mūsų darbuotojai su jumis susisieks per 12 val. ir pasiūlys optimaliausią paskolos refinansavimo sprendimą.
 

Kokie dokumentai reikalingi?
 

Norint gauti refinansavimo paskolą, turite pateikti dokumentus susijusius su turimais įsiskolinimais -  skolos raštelius, paskolos sutartis ir t. t. Taip pat reika turėti asmens dokumentą, duomenis apie laiduotoją ir/arba informaciją apie įkeičiamą nekilnojamąjį turtą.
 

Atsakymą dėl paraiškos pateiksime per 12 val., o pačią paskolą galite gauti  dar tą pačią savaitę. 
 

Primename, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl norimos gauti paskolos dydžio atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes. 

Apsisprendėte refinansuoti įsiskolinimus? Užpildykite FORMĄ.